Usedlost / statek

Okouzlující farma o ploše 34 hektarů leží v příjemné venkovské oblasti, jen hodinu cesty od Buenos Aires.

Hlavní dům se skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně se spižírnou, hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou a 2 dalších ložnic se sdílenou koupelnou. Mimo to je zde také pracovna, herna a zázemí pro hospodyni. Na pozemku se dále nachází vyhřívaný bazén, solárium a posezení s grilem.

Dům pro hosty má na 60 m2 obývací pokoj, kuchyni, ložnici a koupelnu. V parku najdete exotické stromy a květiny, 6 pastvin, větrný mlýn, koňskou ohradu a betonový přístřešek se sedlařským pokojem, podkrovím a úložným prostorem.

Pozemek 34 hektarů; hlavní dům 307 m2, dům pro hosty 60 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28621
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Užitná plocha
  367 m²
 • Pozemek
  340 000 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další usedlosti/statky v lokalitě Pampa

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.