Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Usedlost / statek

Stylové pohodlné bydlení na velkém pozemku v místě bývalého venkovského stavení nacházejícího se v blízkosti návsi obce Malé Hraštice. Obec leží uprostřed pěkné přírody nedaleko přírodního parku Hřebeny a vodní nádrže Slapy asi 35 minut jízdy od Prahy. K pohodlí přispívá sauna a koupací jezírko, k nemovitosti patří i chovný rybník. Možnost využívání k bytovým i podnikatelským účelům. 

Dům je pojatý jako vícegenerační, je rozdělen na 3 bytové jednotky (4+kk, 2+kk a 2+kk). Hlavní část domu tvoří prostorný byt 4+kk (220 m2). V přízemí je velký obytný prostor s kuchyní, vstupní hala, koupelna, samostatná toaleta a technická místnost se sprchou. Patro tvoří 2 ložnice, koupelna (s vanou a sprchovým koutem), finská sauna, odpočívárna a technická místnost. Druhou jednotkou je byt 2+kk (66 m2) se samostatným vstupem, ve 2. podlaží je třetí jednotka – byt 2+kk (46 m2). Obytnou plochu lze ještě rozšířit o půdní prostor (cca 160 m2), který je má rozvody vody a odpadu a je připraven k vestavbě.

Dům byl postaven na základech venkovského stavení jako novostavba s využitím moderních technologií. Ke kvalitnímu vybavení patří italské velkoformátové nebo čedičové dlažby, dubové schodiště, dubové vstupní dveře, vrata a interiérové obložkové dveře, dřevěná eurookna s trojskly, kuchyňská linka se spotřebiči Bosch, sanitární keramika Laufen, zabudovaný audio systém Jamo, osvětlovací rampy s reproduktory nebo plynový krb. Podlahové vytápění je napojeno na moderní kotel na tuhá paliva (se zásobníkem na 10 dnů s automatickým dávkováním uhlí), ohřev vody zajišťují 3 bojlery, systém je připraven na připojení tepelného čerpadla. Ve stodole je vybudován vinný sklep, u koupacího jezírka stojí zahradní domek s letní kuchyní, který je možné pomocí proskleného portálu s hliníkovými rámy zcela otevřít do zahrady. Parkování je zajištěno ve velké garáži (až pro 5 aut) s nadstandardní výškou vrat.  

V obci funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin, pekařství, restaurace, obecní úřad a knihovna. S okolními městy je obec propojena autobusy, vlak umožňuje přímé spojení s Prahou. Cesta autem je rychlá díky nedalekému nájezdu na dálnici D4. Obec obklopuje pěkná příroda, v krátké dojezdové vzdálenosti je přírodní park Hřebeny, Český kras, Brdy i rekreační oblast Slapy.   

Užitná plocha 628 m2, zastavěná plocha 526 m2, zahrada 1 917 m2, pozemek 2 443 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3
 • Plán nemovitosti 4
 • Plán nemovitosti 5
 • Plán nemovitosti 6
 • Plán nemovitosti 7

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  20 500 000 Kč / 865 161 €
 • Užitná plocha
  628 m²
 • Zastavěná plocha
  526 m²
 • Pozemek
  2 443 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101070
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další usedlosti/statky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.