Rodinný dům, 7+1

Zrekonstruovaný vícegenerační rodinný dům s prvotřídními výhledy na Prokopské údolí i pražské panorama stojí obklopen krásnou zahradou na skvělém místě v klidné boční ulici ve vilové čtvrti nedaleko „Pražského Semmeringu“.

Dům je rozdělen na 2 samostatné jednotky. V úrovni zahrady a ulice je hlavní, mezonetová jednotka tvořená ve spodním podlaží prostorným obývacím pokojem s krbem, vstupem do zahrady a se schodištěm, 1 ložnicí s koupelnou (sprchový kout, WC), pracovnou, samostatnou toaletou a technickou místností s úložným prostorem. V přízemí je velká kuchyně s terasou, 2 ložnice s malými šatnami, koupelna (vana, sprcha) a vstupní chodba. Patro tvoří byt 2+kk, v němž je velkoryse pojatý obývací pokoj propojen s terasou. Tato jednotka má vlastní vstup po venkovním schodišti. Obě terasy nabízejí krásné výhledy.

Dům prošel v r. 2015 kompletní rekonstrukcí. Podlahy jsou převážně dřevěné, okna také dřevěná. Jednotka v nejvyšším podlaží je ve stavu před dokončením finálních povrchů (podlah, omítek) a koupelny. Dům obklopuje upravená zahrada se závlahou a vzrostlými stromy.

Lokalita se spoustou zeleně poskytuje příjemné rodinné bydlení v pohodlném dosahu služeb. Mateřská a základní škola i soukromé jesle jsou vzdálené necelých 5 minut jízdy autem, v docházkové vzdálenosti je tramvajová zastávka, odkud lze bez přestupu dojet do centra, ke stanici metra trvá cesta autobusem 14 minut. V krátké dojezdové vzdálenosti je také několik supermarketů, poliklinika nebo pošta. Krátkou procházkou lze dojít do Prokopského údolí.

Užitná plocha 238,5 m2 (z toho hlavní jednotka 160,5 m2 a horní samostatná jednotka 78 m2), zastavěná plocha 106 m2, zahrada 636 m2, pozemek 742 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40884
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  238 m²
 • Zastavěná plocha
  106 m²
 • Zahrada
  636 m²
 • Pozemek
  742 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.