Rodinný dům, 6+1

Unikátní rezidence postavená v roce 1906 na okraji vesnice Ano Mera na oblíbeném ostrově Mykonos je zasazena do svěží rozlehlé zahrady plné vzrostlých stromů a pestré středomořské flóry. Dům byl zrenovován sběratelkou umění a je zařízen v elegantním i eklektickém mezinárodním stylu.  

Hlavní dům nabízí velké přijímací prostory s příjemnou jídelnou a posezením, pracovnu, prosluněný salonek, toaletu, původní tradiční kuchyni i plně vybavenou moderní kuchyni, hlavní ložnici s vlastní koupelnou, další ložnici s koupelnou a technickou místnost. Samostatná chata pro hosty vedle bazénu obsahuje 2 ložnice s vlastními koupelnami, kuchyňský kout a soukromé posezení. Další samostatná chata se skládá ze dvou podlaží, z nichž každé obsahuje 2 ložnice, jídelnu, kuchyni a koupelnu se sprchou.

Mezi pozoruhodné prvky patří vysoké stropy s přiznanými dřevěnými trámy, starožitné dubové podlahy, terakotové dlaždice, dekorativní předměty a nábytek ze všech koutů světa. Kryté terasy a verandy poskytují možnost venkovní relaxace a zábavy. Součástí nemovitosti jsou i přilehlé pozemky zajišťující soukromí a prostor pro další parkování, zeleninovou zahrádku nebo v případě potřeby i možnost další výstavby v budoucnu.

Mykonos je jedním z nejoblíbenějších řeckých ostrovů, a to zejména pro úžasné pláže s tyrkysovou vodou, okouzlující uličky s mnoha tavernami, kavárnami i módními butiky a šperkařstvími, lákavé jsou také četné památky z řecké starověké civilizace. Ves Ano Mera se nachází cca 8 km od města Mykonos s mezinárodním letištěm, díky své centrální poloze je z obce blízko na pláže po celém ostrově.

Užitná plocha 702 m2, pozemek 2 669 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103275
 • Prodejní cena
  75 800 000 Kč / 3 067 584 €
 • Pozemek
  2 669 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Kyklády

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.