Rodinný dům, 7+kk

Moderní vila v blízkosti centra Haagu je dokonalým příkladem „architektury potkávající se s uměním“, a přesto je navržena tak, aby se v ní dalo pohodlně bydlet. Jedinečný rodinný dům se nachází v klidné a zelené čtvrti Benoordenhout.

Třípodlažní dům má přízemí se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, samostatnou toaletou, velkou terasou, vinotékou a technickou místností. Točité schodiště vede do mimořádně světlého obývacího pokoje s prosklenou fasádou, jídelnou, dvěma terasami a posuvnou stěnou do plně vybavené kuchyně. V nejvyšším patře se nachází rodinný pokoj/pracovna, samostatná toaleta a hlavní ložnice se šatnou a koupelnou.

Mozaikové obklady v koupelnách, zákoutí a vnitřní nosné sloupy, mnoho oken „od podlahy ke stropu“ a vestavěná stropní svítidla vytvářejí interiér navržený do posledního detailu. Zahrada má terasu s posezením a kruhovou přízemní terasu, okolní zeleň vytváří uklidňující oázu.

Lokalita je jednou z nejkrásnějších čtvrtí Haagu, s mnoha významnými vilami a krásnými klidnými parky včetně japonské zahrady vysazené před více než 100 lety. Čtvrť se rozkládá velmi blízko centra města.

Užitná plocha 303 m2, pozemek 510 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103261
 • Prodejní cena
  87 100 000 Kč / 3 522 038 €
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  510 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Zuid-Holland

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.