Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 7+1

Spojení výborné lokality s prostornou dispozicí, bazénem, wellness zónou a velkou zahradou s historickými prvky nabízí luxusní vila přímo v Horském parku. 

V přízemí vily se nachází dvojgaráž a velká hala se schodištěm a výtahem. První podlaží tvoří oddychová zóna s kinosálem se závěsným krbem, klenbový vinný sklípek s cihlovým obkladem, toaleta s umývátkem, technické zázemí a wellness zóna s prosklenou střechou obsahující finskou saunu, relaxační místnost, walk-in sprchu a vířivku. Z oddychové zóny je možný vstup přími do zahrady
V 1. patře domu je umístěn obývací pokoj se vstupem na terasu, jídelna, kuchyně s prémiovými spotřebiči Miele včetně zabudovaného kávovaru, spíž, technická místnost s prádelnou, sklad, samostatná toaleta s umyvadlem a walk-in šatna. 
2. patro disponuje prostornou místností s biokrbem a francouzským balkonem s výhledem na celý pozemek, samostatnou toaletou s umývátkem, úložným prostorem, walk-in šatnou, ložnicí s en-suite koupelnou, (WC, bidet, sprcha), hlavní ložnice s en-suite koupelnou (solitérní vana, sprcha, toaleta a bidet). Z obou pokojů je možné vstoupit na terasu. Z hlavní ložnice a koupelně se lze dostat z terasy do zahrady přímo k venkovnímu bazénu
V podkroví je ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, WC), vestavěná šatna a apartmán s obývacím pokojíkem s kuchyňským koutem, francouzským balkonem a ložnicí s koupelnou (WC, sprcha).

Standard domu zahrnuje podlahové vytápění, vnější elektrické hliníkové žaluzie, stropní chlazení, inteligentní systém, audio systém i kamerový systém, alarm, videovrátného v každém podlaží, unikátní svítidla z murínského skla.

Svažitý pozemek s historickými prvky je obohacen o množství zeleně na terasách, bazén, altánek, fontánu, kamenné sochy a portály z let 1919–1932. Vlastníkem nemovitosti byl v té době umělecký kameník italského původu Vittorio Brunisso, který si zahradu sám navrhl v duchu barokních zahrad toskánského typu, přičemž inspirací mu byla jedna z nejkrásnějších zahrad na světě, zahrada Isolla Bella na ostrově uprostřed jezera Lago Maggiore.

Lokalita, která by se mohla bez nadsázky nazvat přírodní oázou klidu uprostřed Starého Města, nabízí kompletní občanskou vybavenost a snadnou dostupnost historického centra města. Samotný Horský park, v němž se nemovitost nachází, patří k nejstarším veřejným parkům v Bratislavě a kombinuje původní lesní přírodu i snadnou dostupnost. Je ideálním místem odpočinku, relaxace a zábavy pro rodiny s dětmi i sportovce.

Interiér 855 m2, pozemek 1685 m2.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  855 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  1 685 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101959
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.