Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Průmyslový areál

Areál o velikosti 1 200 m2 s průmyslovou budovou disponuje výbornou vizibilitou – umístění pozemku je přímo u vysoce frekventovaného kruhového objezdu v obci Bernolákovo.

Na pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě včetně plynu, elektřiny, vody, internetu a před pozemkem je i kanalizace.

Průmyslová budova se zastavěnou plochou 260 m2 má showroom, 2 kanceláře, kuchyňku a WC, vlastní plynový kotel a septik s čističkou. Vzhledem k výborně viditelné poloze je na pozemku umístěno 7 billboardů, které se pronajímají.

K pozemku je vypracována studie na stavbu pětipodlažní administrativní budovy s celkovou výškou 15 metrů v souladu s platným územním plánem. Zastavitelnost rovinatého pozemku činí 40 %.

Cena nemovitosti 535 000 eur.

Přehledová tabulka

  • Prodejní cena
    12 650 075 Kč / 535 000 €
  • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další průmyslové areály v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.