Pozemek

Slunný rovinatý pozemek o celkové velikosti 1 135 m2 v tradiční rezidenční zástavbě rozkládající se přímo u Klánovického lesa.

Západně orientovaný pozemek je napojen na inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizaci plyn a elektro), na pozemku jsou 2 studny. Plocha je oplocena a vyčištěna od náletových dřevin. Funkční využití pozemku dle ÚP je OB – čistě obytné bez koeficientu.

Velmi pěkné místo v první linii u přírodního parku Klánovický les. V krátké dojezdové vzdálenosti je mateřská a základní škola i další služby. Dopravní spojení zajišťují autobusy z blízké zastávky, během 5 minut lze dojít k nádraží Klánovice a odtud rychlým a přímým spojem až do centra. Autem se dá snadno napojit na Pražský okruh. 

Celková plocha 1 135 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43873
 • Prodejní cena
  17 940 000 Kč / 710 354 €
 • Cena za m²
  15 806 Kč / 625.90 €
 • Celková plocha
  1 135 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.