Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Stavební pozemek obdélníkového tvaru o celkové ploše 1 182 m2 je součástí rezidenční zástavby středočeské obce Sulice, rozkládající se v pohodlné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Oplocený pozemek se mírně svažuje směrem na západ, vyvýšená poloha zaručuje pěkné výhledy. Na pozemku je kanalizace, sítě (plyn, elektřina, voda) na jeho okraji. Příjezd po místní asfaltové komunikaci je možný ze dvou stran. Územní plán města Sulice počítá pro tento pozemek s podílem zeleně v minimální výši 50%.

Klidné atraktivní místo ve slepé ulici, pár kroků od mateřské školy, 5 minut jízdy autem od státní základní školy a cca 8 minut od prestižní Sunny Canadian School. V krátké dojezdové vzdálenosti fungují obchody a další služby, jízdy autem usnadňuje nedaleký nájezd na Pražský okruh. S Prahou je obec propojena příměstským autobusem, jehož zastávka je kousek od pozemku. Okolní přírodu protínají pěší i cyklistické trasy, blízko je do přírodních parků Střed Čech nebo Velkopopovicko.

Celková plocha 1 182 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  10 200 000 Kč / 418 462 €
 • Cena za m²
  8 629 Kč / 354 €
 • Celková plocha
  1 182 m²
 • Typ pozemku
  Zahrada
 • Referenční číslo
  43474
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.