Pozemek

Investiční nabídka pozemku o celkové ploše 17 707 m2, který lze rozdělit až na 17 parcel, v zastavitelném území na jihovýchodním okraji obce ležící v blízkosti Prahy 6 včetně letiště Václava Havla.

Pozemek je mírně svažitý. Inženýrské sítě – vodovod, elektro i plyn jsou v přilehlé komunikaci (povrch ze zámkové dlažby), po níž je možné dojet až k pozemku. Odpady je nutné řešit vlastní čističkou nebo septikem, napojení na kanalizaci bude možné až po výstavbě nové obecní ČOV, která je v přípravě.

Řešené území předpokládá individuální zástavbu převážně rodinných domů a dvojdomů. Střechy mohou být šikmé (sedlové a pultové) i ploché.

Atraktivní poloha v dosahu metropole i krásné přírody, snadný nájezd na dálnici D7 a D6 a na Pražský okruh, po dokončení plánované trasy se dopravní obslužnost obce ještě navýší. Dynamicky se rozvíjející obec nabízí dostatečnou občanskou vybavenost, přímo v obci funguje restaurace, kavárna i soukromá mateřská škola, v krátké dojezdové vzdálenosti jsou prestižní mezinárodní školy.

Celková plocha 17 707 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43144
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  17 707 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.