Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Velký pozemek s možností výstavby nadstandardní, architektonicky výjimečné vily na klíč se stavební dokumentací včetně stavebního povolení se rozkládá v klidné lokalitě s čistým vzduchem pod vrchem Děd, přímo u lesa v CHKO Křivoklátsko. Místo s krásnými výhledy na konci nové rezidenční zástavby mezi Královým Dvorem a Berounem, několik minut jízdy po dálnici D5 od okraje Prahy.

Pozemek je kompletně zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optické vlákno). Obecní asfaltová osvětlená cesta vede až k pozemku.

K nabízenému pozemku je možné přikoupit výstavbu nadstadně navržené vily na klíč s užitnou plochu 570 m2, téměř sto metry teras, wellness a garáží pro 3 vozy.

Nová rezidenční zástavba leží v blízkosti centra Králova Dvora. Cca 3 minuty jízdy je vzdálena mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost funguje v sousedním Berouně, královském městě s historickým jádrem. Místo má výjimečnou polohu mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras a zároveň je v perfektní dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Celková plocha 2 762 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 000 000 Kč / 902 935 €
 • Cena za m²
  7 965 Kč / 326.90 €
 • Celková plocha
  2 762 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  40832
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.