Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Ucelený soubor pozemků v přírodním parku Radotínsko-Chuchelský háj o celkové výměře 17.570 m2 leží nad Chuchelskými lázněmi známými léčivým Mariánským pramenem. Vyjímečné místo poskytující naprostý klid a soukromí je strategicky umístěno mezi Barrandovem a Chuchlí.

Pozemek se nachází nad Čertovou strouhou, která přímo navazuje na lázně a má vlastní vydatnou studnu, která čerpá vodu tekoucí dále do Mariánského pramene, který byl rozborem složení v roce 1760 prohlášen profesorem Janem Antonínem Scrinci za léčivý. Na pozemek je přivedena elektřina. Centrální část pozemku je oplocená (7.696 m2), má nově vybudovanou asfaltovou příjezdovou komunikaci ze Slivence a dvě vjezdové brány na dálkové ovládání a kamerový systém. Okolní pozemky volně přechází v les a louky.

Barrandov a Slivenec s veškerou občanskou vybaveností jsou vzdáleny jen pár minut jízdy autem a cesta do centra trvá 15-20 minut.

Výměra 17.570 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  19 000 000 Kč / 779 487 €
 • Cena za m²
  1 081 Kč / 44.40 €
 • Celková plocha
  17 570 m²
 • Referenční číslo
  40162
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.