Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Rozlehlý pozemek s platným stavebním povolením se rozkládá na krásném místě v přírodním prostředí na okraji městyse Čestice ležícího v podhůří Šumavy, asi 5 minut jízdy od Volyně, 10 minut od Strakonic a cca 30 minut od Kašperských hor. 

Dle územního plánu se jedná o pozemek pro venkovské bydlení, projekt počítá s 300 m2 zastavěné plochy. Přípojka elektrické energie a optický kabel jsou na pozemku, voda bude řešena studnou, odpady domovní čističkou odpadních vod, topení dle stavebního povolení geotermálním vrtem a zplynovacím kotlem na dřevo. Lhůta pro dokončení stavby je stanovena do 31. 12. 2027

Čestice jsou městys obklopený nádhernou zvlněnou krajinou protkanou turistickými i cyklistickými stezkami. V obci, jejíž dominantou je gotický kostel Stětí sv. Jana Křtitele a barokní zámek s parkem, se konají kulturní akce, funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin či restaurace, další občanská vybavenost je ve Volyni a Strakonicích. S okolními sídly mají Čestice autobusové spojení. 

Celková plocha 7 435 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  6 500 000 Kč / 266 557 €
 • Cena za m²
  874 Kč / 35.90 €
 • Celková plocha
  7 435 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  102754
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Jihočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.