Pozemek

Unikátní stavební pozemek se studií rodinného domu ve skandinávském duchu. Krásně klidné a zelené místo v Mníšku pod Brdy, uprostřed nádherné přírody ležící v pohodlném dosahu Prahy. 

Na hranici rovinatého pozemku s převážně jižní orientací je přivedena voda, elektřina a kanalizace (vše je nově vybudováno v posledních letech a připraveno k připojení tohoto pozemku). Součástí nabídky je studie moderního bungalovu (o výměře 163 m2, s garáží 41 m2), který byl vytvořen na míru pozemku. Záměr byl předjednán se stavebním úřadem. K pozemku vede příjezd přímo ze zpevněné asfaltové obecní komunikace. 

Místo zaručuje vítané soukromí, z jedné strany jsou pouze 2 další domy, ze druhé je les se vzrostlými stromy. Klidná část obce se rozkládá v krátké dojezdové vzdálenosti od všeho potřebného: centrum Mníšku pod Brdy s veškerou infrastrukturou je autem vzdáleno 4 minuty, pěšky 15 minut. Do hlavního města lze dojet autem po dálnici D4 nebo také příměstským autobusem či vlakem. Kolem pozemku vede turistická trasa a cyklostezka, mezi výletní cíle patří například barokní areál Skalka, Slapská přehrada nebo CHKO Český kras

Celková plocha 1074 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102705
 • Prodejní cena
  8 490 000 Kč / 343 238 €
 • Cena za m²
  7 905 Kč / 319.60 €
 • Celková plocha
  1 074 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.