Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Zcela výjimečný soubor dvou sousedních rovinatých pozemků o celkové úctyhodné výměře 2 514 m2, která spolu s polohou na okraji zástavby zajišťuje absolutní soukromí. Velmi atraktivní m ísto v pražských Klánovicích nedaleko lesoparku i centra této svébytné čtvrti s poklidnou prvorepublikovou atmosférou. Možnost využití pozemků samostatně či jako jeden celek.

Jedná se o jedny z posledních volných stavebních pozemků v Klánovicích. Parcely o totožné velikosti 1257 m2 vytvářející pravidelný obdélník jsou rovinaté, zatravněné, bez náletových dřevin. Dle územního plánu se jedná o zónu všeobecně obytnou s hlavním využitím stavby pro bydlení s možností umisťování dalších funkcí pro obsluhu obyvatel, přípustné využití je též např. pro vzdělávací, zdravotnické či sportovní zařízení. Koeficient maximální zastavitelnosti činí 20 %. Pozemky mají ideální orientaci vůči světovým stranám, příjezd je ze severní části a budoucí zahrada v jižní části. Na plochu je nutné přivést elektřinu, v ulici je vodovod a kanalizační síť, je třeba také vybudovat krátký úsek příjezdové komunikace a lávku (propustek).

Výhodná poloha v zeleni mimo dopravní ruch a zároveň pouze jen 2 minuty jízdy autem od základní školy, státní i soukromé školky, sportovní haly, pošty či prodejny potravin. Asi 10 minut chůze je vzdálena kavárna a restaurace, v těsné blízkosti je autobusová zastávka, odkud se lze během 5 minut dostat ke klánovickému nádraží a odtud přímým spojem do centra na Masarykovo nádraží. Autobus jezdí také ke stanici metra Černý Most. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na dálnici D11 a Pražský okruh. Čtvrť Klánovice charakterizují převážně prvorepublikové noblesní vily se vzrostlými zahradami a velký lesopark protkaný turistickými i cyklistickými stezkami, který je součástí přírodního parku Klánovice-Čihadla. 

Celková plocha 2 514 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  38 000 000 Kč / 1 558 335 €
 • Cena za m²
  15 115 Kč / 619.90 €
 • Celková plocha
  2 514 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101877
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.