Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Stavební pozemek s projektem na výstavbu nadstandardní vícegenerační vily s nádhernými výhledy se rozkládá v komorní rezidenční zástavbě na unikátním místě Prahy 9 uprostřed přírody a zároveň v krátké dojezdové vzdálenosti od všeho potřebného. 

Pozemek je dle územního plánu v OB (tj. čistě obytné území) a nachází se v tzv. stabilizovaném území, kde se nepředpokládá žádný větší rozvoj a počítá se spíš s dostavbou v souladu s kapacitou sousedních staveb.
Umístění na jižním svahu nad meandrující říčkou Rokytkou bude poskytovat budoucímu domu úchvatný výhled na protější zelené břehy říčky. Součástí nabídky je projektová dokumentace pro stavební povolení, dům navržený renomovaným architektonickým studiem se zahradou od vyhlášeného zahradnického ateliéru je zobrazen na vizualizaci. Veškeré inženýrské sítě jsou již na pozemku.

Projekt počítá s velkoryse pojatou čtyřpodlažní vilou, kde přízemí (v úrovni ulice) bude tvořit samostatný apartmán s koupelnou, šatna, vstupní hala, toaleta, technická místnost a sklad. V 1. patře je navržena hlavní ložnice s walk-in šatnou i en-suite koupelnou a terasa s letní kuchyní. V 1. PP je plánována herna, hostinský pokoj, dětský pokoj, 2 koupelny a šatna, ve 2. PP (v úrovni zahrady) obytný prostor s kuchyní, spíž, úklidová místnost (s přípojkou na pračku a sušičku), toaleta a vinný sklep. Parkování zajistí velká garáž, která může mít stejně jako vila zelenou střechu.   

Pozemek ležící v bezprostředním sousedství přírodního parku Smetanka je výborně přístupný po nefrekventované asfaltové komunikaci, kousek od domu je autobusová zastávka se spoji ke stanici metra Želivského. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou školy včetně Metropolitní univerzity, supermarket i několik vnitřních i venkovních sportovišť. Poloha pozemku zaručuje dokonalé soukromí

Jedná se o pozemek ve stabilizovaném území, s funkčním využitím OB – čistě obytné. To znamená, pozemek je určený pro stavby pro bydlení. Stabilizované území znamená, že se v území nepředpokládá žádný větší rozvoj a počítá se spíš s dostavbou v souladu s kapacitou sousedních staveb.

Celková plocha 479 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  25 000 000 Kč / 1 057 306 €
 • Cena za m²
  52 192 Kč / 2 207.30 €
 • Celková plocha
  479 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101595
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.