Pozemek

Soubor pozemků s celkovou výměrou zastavitelné plochy cca 5 050 m2 na rozhraní čtvrtí Dolní Počernice a Běchovice. V sousedství zástavby s charakterem zahradního města, v těsném sousedství lesoparku, blízko vlakové zastávky s výborným spojením do centra Prahy. 

Soubor umístěný na jižním svahu se skládá ze tří parcel o celkové výměře 13 322 m2. Plocha cca 5 050 m2 je v platném územním plánu vedena jako zastavitelné území, funkční plocha označená jako OB-B (hlavní využití jsou plochy pro bydlení)

Pozemky jsou aktuálně nezasíťované, je potřeba prodloužit vodovodní a kanalizační řad k nabízeným pozemkům a na něj přidat přípojky (kapacita se jeví jako dostatečná). Datová přípojka probíhá komunikací přilehlé k nabízeným parcelám. 

Pěkné místo bezprostředně sousedí s upraveným lesoparkem Vinice, skrz nějž vede pěší stezka k železniční zastávce Praha-Běchovice střed, v krátké docházkové vzdálenosti je i zastávka Praha-Běchovice, cesta na Masarykovo nádraží trvá cca 15 minut. V blízkosti se rozkládá velký přírodní park Klánovice-Čihadla a Počernický rybník s travnatou pláží. V pěším dosahu je centrum čtvrti Běchovice s mateřskou a základní školou, prodejnou potravin, poštou či restaurací. Kromě vlakového spojení jsou k dispozici i autobusové linky ke stanici metra Depo Hostivař, autem se lze okamžitě napojit na Pražský okruh. 

Celková plocha 13 322 m2, zastavitelná plocha cca 5 050 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101569
 • Prodejní cena
  53 400 000 Kč / 2 114 433 €
 • Cena za m²
  4 008 Kč / 158.70 €
 • Celková plocha
  13 322 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.