Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek, 250/76

Velký stavební pozemek se studií rodinného domu rozkládající se na klidném místě ve slepé ulici u lesa ve vilové čtvrti v blízkosti přírody, služeb i metropole. 

Nabídka obsahuje pozemek o celkové výměře 1 204 m2 a studii nadstandardní vily s výtahem, dvojgaráží, fitness i spa. Dům může být vystavěn na klíč, přizpůsobený dle požadavků kupujícího. Prodávající je připraven pomoci s projektovou dokumentací a vyřízením stavebního povolení. Část pozemku tvoří les

Navržena je nízkoenergetická vila třídy B o podlahové ploše 475 m2 s podzemním patrem pro domácí kino, billiard nebo společenskou místnost, v přízemí je naplánován obývací prostor spojený s jednací místností, 2 ložnice, pracovna, toaleta a technická místnost. V patře je počítáno s hlavní ložnicí a vlastním spa/fitness. Je zde možnost vybudovat bazén, bezpečnostní místnost (kryt), zemní vrty a instalovat fotovoltaiku a tepelná čerpadla. Před domem může vzniknout až 6 parkovacích míst, garáž je koncipována pro 2 auta + motorky.

Velmi pěkná lokalita v nové vilové čtvrti přímo u lesa nedaleko centra města Králův Dvůr. V blízkosti čtvrti funguje mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost je v sousedním královském městě Beroun dostupném autobusem. Místo má výjimečnou polohu mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras. Metropole je vzdálena cca 20 minut pohodlné jízdy po dálnici D5.

Pozemek 1 204 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 500 000 Kč / 528 653 €
 • Cena za m²
  10 382 Kč / 439.10 €
 • Celková plocha
  1 204 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101517
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.