Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek ideální pro stavbu rodinného domu je součástí poklidné vilové čtvrti nedaleko zámeckého parku ve čtvrti Čakovice. Místo poskytuje veškerou infrastrukturu a pohodlné vlakové spojení s centrem.

Pozemek je oplocený, vstup i vjezd je z klidné boční ulice. Na pozemek jsou přivedeny inženýrské sítě (elektřina, kanalizace, voda) a je zde funkční studna

Nyní na pozemku stojí prvorepublikový dům určený k demolici (případně kompletní rekonstrukci), garáž, dílna, sklad a altán. Užitná plocha domu je 387 m2 a zastavěná plocha 193 m2.

Příjemná vilová čtvrť se rozkládá asi 10 minut chůze od mateřské a základní školy, gymnázia, sportovní haly či DDM, ještě blíže je supermarket, lékárna i autobusová zastávka, odkud lze dojet k železniční zastávce nebo stanici metra Letňany. Okolo domu vede cyklostezka, blízko je Čakovický zámecký park v anglickém stylu. 

Celková plocha 483 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  9 300 000 Kč / 393 318 €
 • Cena za m²
  19 255 Kč / 814.30 €
 • Celková plocha
  483 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101434
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.