Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Pozemek pro stavbu rodinného domu na krásném, dokonale klidném místě nad vltavským kaňonem, v obci Březová-Oleško vzdálené cca 10 kilometrů od okraje Prahy.

Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, příjezd je po zpevněné komunikaci. Plocha je vhodná pro výstavbu rodinného domu nebo domu pro rodinnou rekreaci. Koeficient zastavitelnosti max. 20% plochy pozemku pro vlastní stavbu domu včetně garáž a 10% plochy pozemku pro zpevněné plochy.

Místo s řídkou zástavbou převážně rekreačních domů se nachází v dubohabrovém lese s vyhlídkovými místy nad Vltavou, v blízkosti přírodního parku Střed Čech. Z obce se lze příměstským autobusovým spojem dostat ke stanici metra Kačerov, autem trvá cesta na okraj Prahy asi 15 minut. Nedaleko funguje mateřská škola, další občanská vybavenost je v sousední Davli či nedalekých Dolních Břežanech.

Celková plocha 850 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  6 950 000 Kč / 295 117 €
 • Cena za m²
  8 176 Kč / 347.20 €
 • Celková plocha
  850 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  101381
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.