Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Kompletně zasíťovaný stavební pozemek se 2 vjezdy a možností výstavby 1 či 2 rodinných domů, velkolepé vily nebo menšího bytového domu se nachází v Praze 4 – Modřanech přímo u lesoparku a nedaleko trasy budoucí linky metra D.  Místo je díky rychlému dosahu přírody i veškerých služeb ideální pro rodinné bydlení. 

Mírně svažitý rohový pozemek o celkové výměře 955 m2 je přístupný ze dvou stran. Plocha je prázdná, bez původních staveb či náletových dřevin, veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku.  

Pozemek nemá koeficient zastavění. Územní plán umožňuje výstavbu velké vily, menšího bytového domu (max. 3 NP), nebo rozdělení pozemku na 2 parcely a následnou výstavbu dvou rodinných domů. Součástí nabídky je vizualizace všech 3 možností i architektonická studie na vilu s vnitřním bazénem, dvojgaráží a velkou terasou. 

Klidné místo ve vilové čtvrti u rozlehlého přírodního parku Modřanská rokle-Cholupice poskytující široké možnosti sportovního vyžití. Do 5 minut jízdy autem či autobusem MHD je vzdálena prodejna potravin, mateřská a základní škola, ZUŠ, DDM nebo kulturní dům, stejně blízko je tramvajová zastávka, odkud se lze pohodlně a rychle dostat do centra. 

Celková plocha 955 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  25 000 000 Kč / 1 055 075 €
 • Cena za m²
  26 178 Kč / 1 104.80 €
 • Celková plocha
  955 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  100773
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.