Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Pozemek obklopený vzrostlými stromy zajišťujícími dokonalé soukromí se nachází na nádherném místě uprostřed přírody nedaleko obce Malá Hraštice. Čistý vzduch, nádherné výhledy do okolních lesů a snadná dostupnost služeb i Prahy. 

Nyní na pozemku stojí 80 let starý srub s užitnou plochou 55 m2. Součástí nabídky je stavební povolení, platné do r. 2024, na rekreační dům s 1 nadzemním podlažím a podkrovím. Na pozemku je studna s dostatečně hlubokým vrtem přes 30 m a malý septik, který je nutno zvětšit. Elektřina je nová z r. 2021 (3fázový jistič 25 A). Kromě srubu zde stojí stará kůlna, přístřešek pro auto a nový zahradní domek. Přístup na pozemek je možný ze dvou stran po nezpevněné komunikaci. 

Dle stavebního povolení zde může vzniknout dům se zastavěnou plochou 95 m2 a cca 18metrovou terasou.  Výška stavby do hřebene sedlové střechy je limitována 7 m. Plánovanou dispozici přízemí tvoří obývající pokoj, kuchyně, koupelna s WC, zádveří s chodbou a technická místnost, podkroví 3 pokoje a koupelna s WC. Vytápění je navrženo tepelným čerpadlem doplněným o krbová kamna. 

Velice pěkná a dokonale klidná oblast s řídkou zástavbou leží cca 1 kilometr od centra obce Malá Hraštice, kde funguje prodejna potravin, pošta, restaurace nebo cukrárna, v obci je také mateřská a základní škola. Dopravní spojení zajišťují autobusy i vlaky. Jízda autem na okraj Prahy (na Pražský okruh) zabere cca 25 minut. 

Celková plocha 688 m2

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  6 990 000 Kč / 294 068 €
 • Cena za m²
  10 160 Kč / 427.40 €
 • Celková plocha
  688 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  100392
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.