Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Kancelářské prostory

Nebytový prostor vhodný pro vinárnu, kavárnu i kancelář se nachází na atraktivním a skvěle dostupném místě pár kroků od Korunní třídy, v pěkně upravené boční ulici lemované alejí. Pronajato do 11/2024 a kolaudováno jako restaurace, dílna - provozovna.

Plocha se skládá z hlavní místnosti přístupné přímo z ulice, 1 velké samostatné místnosti do ulice, 2 vzájemně propojených místností do vnitrobloku a 2 samostatných místností. Dále jsou zde 4 toalety, sklad, chodba a technická místnost.

Nebytový prostor byl zrekonstruován v rámci kompletní renovace domu v r. 2018. Okna jsou dřevo-plastová, na podlaze dlažba. Plocha se prodává bez vybavení. Prostory mají vzduchotechniku, vytápění je vlastním plynovým kotlem.

Výhodná poloha v těsné blízkosti tramvajové zastávky a necelých 10 minut chůze od stanice metra Náměstí Míru. V okolí funguje veškerá občanská vybavenost, lokalitu zpříjemňuje spousta udržovaných zelených ploch: sady Bratří Čapků, Bezručovy sady, sady Svatopluka Čecha i nedaleký park Grébovka nebo Riegrovy sady.

Celková plocha 259 m2.

Aktuální výnos z nájemného 50 tis. Kč/měsíc.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 000 000 Kč / 697 436 €
 • Plocha k dispozici
  259 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43929
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.