Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kancelářské prostory

Velký klimatizovaný prostor s vypracovaným projektem přestavby na reprezentativní kanceláře je umístěn ve 2. podlaží historické budovy v prémiovém komplexu dokončeném v r. 2021 a má přímý výhled na ikonickou stavbu Trojského zámku. Součástí rezidence je vnitroblok s upravenou zelení, nonstop recepce, ostraha a podzemní garáž.

Dominantou prostoru je více než padesátimetrová rohová místnost s možností využití až pro 12 pracovních míst a s výhledem do zámeckého parku. Dále jsou zde projektem plánovány tři místnosti s variabilním využitím, menší oddělená kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba se schodištěm.

Současný standard vybavení zahrnuje klimatizaci, parketové podlahy, italskou dlažbu a obklady v koupelně, optický kabel, videotelefon a přípravu na systém inteligentní domácnosti i zabezpečovací systém. V ceně je také sklep. Možnost dokoupení až 2 parkovacích stání.

Rezidence stojí v místě dávné rybářské osady, dlouhá historie osídlení dodává lokalitě působivou atmosféru. K ní přispívá také spousta zeleně, jen pár kroků vede k vinicím v botanické zahradě, do zoologické zahrady i do Stromovky. V bezprostřední blízkosti vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, v pěším dosahu je tenisová a badmintonová hala. Dopravní spojení zajišťují rychlé a časté autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, autem se dá snadno vjet do tunelového komplexu Blanka i najet na magistrálu.

Podlahová plocha 149,1 m2, sklep 6,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 700 000 Kč / 954 985 €
 • Plocha k dispozici
  149 m²
 • Sklep
  Ano
 • Parkování
  Možnost dokoupit až 2 garážová stání
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  100522
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.