Byt, 5+kk

Moderní zahradní byt s interiérem v nejvyšším standardu, s vlastní zahradou a 2 parkovacími místy v nízkoenergetickém komorním viladomě s pouhými 3 jednotkami. Tato unikátní nová budova ve stavu těsně před dokončením s výtahem, parkováním a krásnými výhledy je zasazena do tradiční vilové čtvrti „starého“ Braníka, který si zachovává svůj genius loci a zároveň nabízí veškeré služby k pohodlnému bydlení.

Dispozici jednotky rozkládající se po celé ploše přízemí (z ulice v úrovni 1. patra) tvoří padesátimetrový obytný prostor s přípravou na otevřenou kuchyni a s navazující zahradní terasou, dále 4 pokoje (o velikosti od 14,6 m2 do 22,2 m2), koupelna (s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC), technická místnost (s toaletou a přípojkou na pračku i sušičku), komora a velká vstupní chodba se dveřmi do všech místností.

Exteriér i interiér je navržen v nejvyšším standardu, energetická náročnost budovy bude A. K vybavení patří velkoplošná hliníková okna Schüco s izolačními trojskly, podlahové vytápění Rehau, příprava na klimatizaci, bezfalcové vnitřní dveře, velkoformátová dlažba a obklady Rivesti Design, sanita Villeroy & Boch a Laufen. K bytu přísluší garážové i venkovní stání a privátní část zahrady o velikosti 205 m2. Celková rozloha pozemku je 1 140 m2, zahrada je řešena terasami tak, aby obyvatelé každé jednotky měli své dostatečné soukromí.

Viladům je součástí oblíbené vilové čtvrti, kde funguje prodejna potravin, lékárna, mateřská i základní škola, kavárny, restaurace, ale také divadla – divadlo nového cirkusu a pantomimy Bravo! a Duncan centre zaměřené na tanec, daleko není ani Dobeška, domovská scéna divadla Sklep. Okolí nabízí množství sportovních aktivit, jsou zde beachvolejbalové kurty, fotbalové i baseballové hřiště, tenisové kurty i golfový areál. Lokalitu charakterizuje také blízkost Vltavy se svými náplavkami, kolem níž vede oblíbená fitness stezka. Dopravní spojení zajišťují autobusy, nejbližší zastávka tramvaje Přístaviště je vzdálena 4 minuty jízdy, stanice metra Budějovická 8 minut. Cesty autem urychluje Jižní spojka.

Interiér 161,4 m2, zahrada 205 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3
 • Půdorys 4

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39222
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  161 m²
 • Zahrada
  205 m²
 • Parkování
  1 garážové a 1 venkovní stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.