Byt, 1+kk

Unikátní nabídka plně zařízeného bytu v krásné rezidenci z roku 2016 s 24hodinovou ostrahou. Budova, která byla oceněna několika architektonickými cenami se nachází v úplném centru, uprostřed Nového Města, a přesto v soukromí a stranou ruchu. Byt je špičkově vybaven a interiér navrhovalo renomované architektonické studio.

Jednotka je tvořena obytným prostorem, kuchyní, ložnicí, koupelnou a zádveřím. Okna směřují do upraveného vnitrobloku se zelení.

Součástí kvalitního vybavení jsou parkety z běleného dubu skládané do čtverců, eurookna s trojskly a blackout roletami s el. pohonem, split jednotka na topení a chlazení Mitsubishi s ovládáním na dálku přes aplikaci (stejně jako regulační hlavice topení), vestavěný dubový nábytek na míru s nerezovými a skleněnými prvky, kuchyňská linka se spotřebiči Miele/Siemens, vestavná pračka se sušičkou, smart TV Philips na otočné konzoli (lze sledovat v obývací nebo ložnicové části), vstupní dveře s elektromechanickým zámkem, centrální vypínač světel, v koupelnách podomítkové termohlavice Hansgrohe, hlavová sprcha, vanička z litého mramoru, topné těleso Jaga a vestavná zrcadlová nika. K jednotce přísluší vlastní sklepní kóje. Vytápění zajišťuje centrální kotelna.

Velmi atraktivní poloha v blízkosti Národní třídy a Karlova i Václavského náměstí je snadno dostupná MHD v denních i nočních hodinách, v pěším dosahu je množství restaurací, kaváren či obchodů, divadla i kina, ale také lékaři a další služby. Tramvajová zastávka je téměř u domu, stanice metra 3 minuty chůze. Procházkou lze dojít na Slovanský ostrov s parkem a k mnoha pražským pamětihodnostem včetně Národního divadla.

Podlahová plocha 33, 4 m2, sklepní kóje 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35955
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  33 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.