Byt, 6+kk

Atraktivní nový penthouse se 4 terasami a výhledem na živoucí město i klidnou řeku lemovanou vzrostlými stromy. Téměř neomezený prostor, který je součástí moderního rezidenčního projektu, nabízí komfortní bydlení v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností a bohatým výběrem kulturního, společenského i sportovního vyžití.

Vstupní úroveň v 9. podlaží tvoří prostorný obývací pokoj s více než stometrovou terasou, východním balkónem a částečně oddělenou kuchyní (příprava na kuchyňskou linku), dále 3 ložnice (1 se vstupem na západní balkón), 2 koupelny, samostatnou toaletu, vstupní halu, chodbu, komoru a schodiště. O patro výše jsou umístěny 2 ložnice s en-suite koupelnou a vstupy na 3. terasu, 2 šatny, galerie a chodba, na níž navazuje 80metrová terasa umožňující pohled na řeku a široké okolí z ptačí perspektivy.

Nadstandardní vybavení zahrnuje třívrstvé dubové podlahy Magnum, velkoformátovou dlažbu v koupelnách s podlahovým vytápěním, bezfalcové interiérové dveře Hanák s magnetickými zámky, energeticky úsporná okna s izolačními trojskly a venkovními elektricky ovládanými žaluziemi, designovou sanitu, klimatizaci s ovládáním teploty každé místnosti a inteligentní ovládání domácnosti. Na spodní terase je příprava na bazén. K jednotce přísluší sklep a 4 parkovací místa (2 v privátní garáži, na kterou navazuje sklep a 2 v hromadné garážové hale).

Areál nabízí také upravený privátní park, fitness či reprezentativní společenské prostory s možností pořádání oslav, BBQ a dalších akcí. K vysoké úrovni bezpečnosti pak přispěje centrální hlídaný vstup do objektu, recepce, 24/7 ostraha a kamerový systém.

V okolí funguje bezpočet služeb – školky, základní školy, Montessori gymnázium, kavárny, bistra a restaurace, obchody, fitness centra, golfový klub, kulturní a multifunkční centra La Fabrika či DOX, jsou zde i další příležitosti k relaxaci a aktivnímu odpočinku (například cyklostezka vedoucí jen kousek od domu). 3 minuty chůze je vzdálena tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra či ke stanici metra Vltavská, Palmovka nebo Nádraží Holešovice.

Interiér 308,7 m2, balkóny 28,8 m2 (11,8 m2, 17 m2), terasy 233,7 m2 (113,7 m2, 37,2 m2, 82,3 m2).

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31250
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  308 m²
 • Terasa
  262 m²
 • Celková plocha
  570 m²
 • Parkování
  4 parkovací místa
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.