Byt, 3+kk

Bydlení v klidné ulici jen pár kroků od Slovanského ostrova a nedaleko oblíbené Náplavky si můžete užívat v nově zrekonstruovaném bytě, precizně vyladěném do posledního detailu. Byt, inspirovaný posledními trendy interiérového designu západních metropolí, je umístěn ve 3. podlaží právě zrekonstruovaného secesního domu.

Téměř padesátimetrový obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní je orientovaný na západ do ulice. Pohled z oken dvou východních ložnic směřuje do větví vzrostlého stromu v klidném vnitrobloku. Součástí interiéru je dále vstupní hala, šatna, toaleta pro hosty, koupelna k oběma ložnicím (první se solitérní vanou, velkým sprchovým koutem a WC, druhá se sprchovým koutem a samostatnou toaletou) a technická místnost.

Onyxová stěna ve vstupní hale zapůsobí hned na první dojem, který se ještě umocní ve večerních hodinách, kdy podsvícení plochy navodí působivou atmosféru. V interiéru byl dále použit italský mramor se speciální impregnací proti nečistotám, a to nejen na dlažbu a obklady, ale i pracovní desku kuchyňské linky. Ke kvalitnímu vybavení patří dubové parkety v chevronovém vzoru, precizní repliky původních dveří a oken, kuchyňské spotřebiče Miele (indukční varná deska, trouba, digestoř, lednice, mrazák a vinotéka), či designové koupelny. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant.

Dům získal po rekonstrukci zpět svou původní noblesu, kterou mu v roce 1905 vtiskl architekt Antonín Souček. Díky současnému investorovi se zkušenostmi z mnoha evropských i světových metropolí se navíc prostor obohatil o svěží esprit.

Dům stojí v těsné blízkosti mnoha významných budov a památek, v lokalitě spojené s osobností Václava Havla. V blízkosti se nachází například Tančící dům, Mánes nebo Pravoslavný chrám sv. Cyrila a Metoděje, kde se ukrývali a položili život parašutisté po atentátu na R. Heydricha. Dnes je okolí plné útulných kaváren, restaurací a obchůdků. Kousek od domu je Karlovo náměstí s parkovou úpravou nebo Slovanský ostrov s Palácem Žofín, pěšky lze dojít i k Národnímu divadlu. V rychlém pěším dosahu jsou stanice metra, tramvají i autobusů.

Interiér 129 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30984
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  129 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.