Byt, 2+kk

Nadčasový vzdušný byt se zahradou, terasou a designovým vybavením je součástí rezidence v jedné z nejžádanějších klasických rezidenčních čtvrtí s množstvím zeleně, s veškerými službami v okolí a s dobrou dostupností autem i hromadnou dopravou.

Kompletně vybavený byt v 1. nadzemním podlaží je součástí menšího, architektonicky zdařilého bytového projektu. Společenskou zónu tvoří prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, na nějž za skleněnými plochami přirozeně navazuje zavlažovaná zahrada s jihovýchodně orientovanou terasou s letním posezením a grilem. Součástí bytu je dále ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a oddělenou toaletou a bidetem, samostatná toaleta pro hosty u vstupu do bytu, předsíň s prostornými šatními skříněmi a technická místnost na pračku a sušičku.

K vysokému standardu patří inteligentní systém ovládání domácnosti s možností ovládání přes aplikaci, dále centrální klimatizace v domě, velkoformátová hliníková okna s bezpečnostním sklem se zvýšenou akustickou ochranou, s venkovními žaluziemi na dálkové ovládání a vnitřními parapety z přírodního kamene, plně vybavená moderní kuchyň, dřevěné podlahy z masivu, velkoformátová dlažba a obklady, designové osvětlení v sádrokartonových podhledech, alarm v bytě i na zahradě, podlahové vytápění a kondenzační plynový kotel Viessmann. Kupní cena zahrnuje veškerý nábytek vyobrazený na fotografiích. K bytu patří také garážové stání a sklep.

Rezidence je umístěna na upravené hlavní třídě s travnatým pásem a se stromy, byt i zahrada směřují do klidné vilové zástavby. Zastávka autobusu je před domem, spoj jezdí tři minuty k tramvaji i k metru. V okolí je mnoho možností sportovního a společenského vyžití i nákupů. Procházkou lze dojít do některého z okolních parků či přírodních památek, blízko je také oblíbená cyklostezka podél Vltavy, tenisové kurty nebo plavecký bazén Podolí. Cesty autem urychluje nedaleké napojení na Jižní spojku.

Interiér 73 m2, zahrada s terasou 61 m2, sklep 4,53 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27512
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  72 m²
 • Terasa
  61 m²
 • Celková plocha
  133 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.