Byt 5 + kk, 11.NP, A11.B02, Penthouse

Atraktivní byt 5+kk s terasou a výhledem na vzrostlými stromy lemovanou řeku je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu v dynamicky se rozvíjející části Holešovic. Kvalitně vybavené, moderní byty s ideální orientací na východ a západ nabídnou komfortní bydlení v širším centru Prahy, s výbornou dopravní obslužností a širokým výběrem kulturního, společenského i sportovního vyžití. Dokončení je plánováno na jaro 2018.

Dispozice tohoto bytu v 11. nadzemním podlaží zahrnuje obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, jídelním prostorem a vstupem na balkon, čtyři ložnice (jedna z nich s vlastí šatnou, koupelnou a balkonem), komoru, společnou koupelnu a samostatnou toaletu.
Nadstandardní vybavení bude zahrnovat třívrstvé dubové podlahy Magnum, velkoformátovou dlažbu a obklady TechnoArt nebo Impronta, bezfalcové interiérové dveře Hanák s magnetickými zámky, okna s izolačními trojskly a venkovními elektricky ovládanými žaluziemi, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty značky Hansgrohe, Laufen, Hüppe či Riho, přípravu pro klimatizaci a inteligentní ovládání domácnosti. K bytu je nutno dokoupit sklep, za odpovídající příplatek též parkovací stání v hlídané podzemní garáži.
Areál bude nabízet také upravený privátní park, fitness s výhledem na řeku či reprezentativní společenské prostory s možností pořádání oslav, BBQ a dalších akcí. K vysoké úrovni bezpečnosti pak přispěje centrální hlídaný vstup do objektu, recepce, 24/7 ostraha a kamerový systém.

V okolí projektu se nachází kompletní služby občanské vybavenosti - školky, školy, bezpočet kaváren a restaurací, obchody, fitness centra, golfové hřiště a další příležitosti k relaxaci i k aktivnímu odpočinku. 3 minuty chůze vzdálená zastávka tramvají poskytuje přímé spojení na nedaleké metro Vltavská, Palmovka a do centra.

Interiér 167,9 m2, balkon 29,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25732
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Balkón
  30 m²
 • Celková plocha
  168 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.