Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

obchodní prostor

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí administrativní budovy v pražské části Nusle. Objekt je funkčně rozdělen do dvou částí. Cihlová fasáda šetrná k životnímu prostředí zlepšuje izolaci budovy a díky přírodním materiálům je budova velmi vzdušná. Vzhledem k tomu, že fasáda není plně prosklená, minimalizuje úroveň hluku a tepelné ztráty. V roce 2011 budova obdržela certifikaci BREEAM In-Use.

Lokalita:
Velmi dobrá dostupnost městskou veřejnou dopravu s výbornou viditelností u stanice metra Pankrác (trasa C) a skvělým napojením na dálnici D1.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  50 € za m² / 1 217 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  95 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  165 m²
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  43894
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.