Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

podnájem kanceláře, 1. patro

Z portfolia Svoboda & Williams, které v současné době tvoří přes 500 tisíc m2 komerčních prostor v populárních pražských lokalitách, představujeme kancelářské prostory k podnájmu v 1. patře památkově chráněného komplexu tří budov, z nichž jednu navrhl architekt Josef Gočár. Kompletně zrekonstruovaný barokně-klasicistní palác je umístěn v centru Prahy, na rozhraní Nového a Starého Města. Na přestavbě se podílel architektonický ateliér Stanislava Fialy, který dokázal zachovat historické prvky a podílel se rovněž na vytvoření jedné z prvních zelených střech v Praze. Rekonstrukce byla v roce 2018 oceněná titulem Stavba roku.

K dispozici jsou 2 open space prostory s kapacitou 20 pracovních míst, 1 samostatná kancelář se 3 pracovními místy, 1 samostatná kancelář se 7 pracovními místy, 1 zasedací místnost pro 10 osob, velká plně vybavená kuchyň s ostrůvkem a příruční sklad. Toalety jsou sdílené a přístupné ze vstupní chodby.

Lokalita:
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou. V blízkosti se nachází stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a tramvajové zastávky Náměstí Republiky a Masarykovo nádraží. V okolí veškerá občanská vybavenost – restaurace, hotely, obchody, nákupní centrum.

Vybavení a služby:
Chlazení
Větrání
Sprchy, skříňky, stojany
Restaurace, cukrárna
Otevíratelná okna s roletami
Elektricky ovládané žaluzie v zasedací místnosti
Závěsy na oknech
Zdvojené podlahy
Floor boxy
Zabudované osvětlení
Přístup do budovy a ostraha 24/7

K dispozici od Q2 2023.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  19 € za m² / 462 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  80 000 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  309 m²
 • Parkování
  4 500 CZK / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43885
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.