Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

plně vybavené butikové kanceláře

Plně vybavené butikové kanceláře k pronájmu zařízené dle Human Center Design v budově, která prolíná jak rezidenční bydlení, tak kancelářské zázemí. Budova nabízí dostatek garážových parkovacích míst – možnost až 6 parkovacích míst, 4 parkovací místa pro hosty. Všechny kanceláře jsou klimatizované s možností nastavení pro jednotlivá pracoviště. Terasy jsou orientovány do vnitrobloku.

Lokalita:
Objekt se nachází v Brně-Židenicích a spojuje jak rezidenční, tak komerční prostory. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost, pár minut od budovy se nachází dopravní uzel Stará osada.

Vybavení a služby:
Recepce
Výtah
Zasedací místnost
Ergonomické židle
Masivní nábytek
Klimatizace
Venkovní žaluzie
Přístup 24/7
Plug&Play pracoviště
Relax room
Phone boxy
2 kuchyňky
Bufet
Parkování

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  12.72 € za m² / 310 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  70 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  220 m²
 • Parkování
  3 000 CZK / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42406
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.