Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

kanceláře, 1. patro

Kancelářské prostory k pronájmu v 1. patře unikátního urbanistického projektu, který kombinuje moderní kancelářskou architekturu s renovovanými historickými budovami. Sedmipatrová budova s celkovou plochou 6 500 m2 pronajímatelných prostor nabízí více než 90 parkovacích stání v podzemních garážích. Závěrečná fáze projektu byla dokončena v roce 2016.

Lokalita:
Projekt se nachází v lokalitě Prahy 7 v blízkosti tramvajových zastávek Ortenovo náměstí, U Průhonu a Dělnická. Velmi dobrá návaznost na hlavní dopravní tepny včetně nájezdu na dálnici D1 a D8 (na Berlín).

Vybavení a služby:
Zdvojené podlahy s kobercem
Vnitřní okenní žaluzie
Klimatizace
Kamerový systém pro garáže a venkovní prostory
Systémy protipožární ochrany - alarmy, sprinklery
Přístup na čipové karty

K dispozici od ledna 2023.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  13.50 € za m² / 329 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  115 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  295 m²
 • Parkování
  120 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42157
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.