Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Kancelářské prostory

V prestižní lokalitě v Gorkého ulici na Starém Městě nabízíme k pronájmu kancelářské prostory ve 3. podlaží budovy s výtahem. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost do všech částí města, v pěším dosahu se nachází zastávky MHD, restaurace, kavárny i kompletní občanská vybavenost.

Dispozici tvoří vstupní chodba s recepcí 7 kanceláří, 1 zasedací místnost, kuchyňka a koupelna.

Standardem vybavení jsou koberce, klimatizace, vzduchotechnika. Možnost venkovního parkovacího stání je k dispozici za poplatek. Objekt je chráněn bezpečnostním systémem, k dispozici je recepce.

Prostor se pronajímá zařízený.

Cena pronájmu 2 600 eur + DPH, energie 680 eur + DPH, parkovací stání 163 eur + DPH.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  10 € za m² / 244 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  680 EUR měsíčně
 • Plocha k dispozici
  260 m²
 • Parkování
  venkovní stání 163 eur/měsíc
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40830
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Bratislava

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.