Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný nadstandardní půdní mezonetový byt s terasou v 5. patře renovovaného bytového domu zapsaného jako kulturní památka díky freskám Mikoláše Alše na fasádě domu. Rekonstrukce půdních prostor je dílem architekta Bořka Šípka. Budova se nachází v klidné ulici v bezprostřední blízkosti Lyčkova náměstí. Vyhledávaná lokalita v oblíbené části Karlína s velmi rychlou dostupností do centra, pár bloků od stanice metra Křižíkova, 15 minut chůze od centra. Nedaleko se nachází řada vyhlášených kaváren, bister a restaurací, lze využít také nedalekou cyklostezku kolem Vltavy.

Ve spodní úrovni bytu se nachází úložná komora, vstupní chodba a schodiště. V horním patře je obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem do vnitrobloku, dále ložnice se střešními okny, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Dubové parkety, dlažba, centrální topení, podlahové vytápění v koupelně, elektrické ovládání střešních oken, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kombinovaná trouba, centrální vypínač, výtah. Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  50 000 Kč / 2 052 €
 • Podlahová plocha
  85 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  96 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43021
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.