Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu byt, situovaný ve 4. patře udržovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází v klidné lokalitě pod Tyršovým vrchem u potoka Botič, s množstvím zeleně v okolí, dobrou občanskou vybaveností a službami (škola minutu chůze od domu) a rychlým spojením do centra města - cca 15 minut tramvají.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnici s vestavěnou skříní, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu s vestavěnými skříněmi. 

Parkety, dlažba, centrální vytápění, pračka.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  14 000 Kč / 590 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody ve výši 4000 Kč měsíčně se platí zvlášť. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Celková plocha
  41 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100474
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.