Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

podnájem kanceláře

Podnájem kancelářských prostor v budově, jejíž rekonstrukce byla provedena týmem Ing. arch. Jana Rymeše v roce 2008. K dispozici až osm samostatných kanceláří. Vybavení zahrnuje designová světla, kancelářské stoly na míru, kancelářské židle, skříně či regály, které mohou být využívány ihned po nastěhování. Vlastní serverovna, 2 sklady, sociální zázemí, sprcha a sdílená kuchyňka. Nábytek je zahrnut v ceně podnájmu.

Lokalita:
Velmi dobrá dostupnost městskou hromadnou dopravou a automobilem. Objekt se nachází v blízkosti stanice metra Střížkov (linka C) docházkovou vzdáleností 7 minut chůze, autobusové zastávky Střížkov a dálnice D8 a Pražského okruhu. Okolí poskytuje plnou občanskou vybavenost – supermarket, poštu, lékárnu, hotely, restaurace, základní a střední školy a parky.

Vybavení a služby:
Sklad
Skleněné příčky
Klimatizace
Designová světla
1 vlastní kuchyňka a 1 sdílená
Nábytek
Sprcha, sociální zázemí
Serverovna

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  10.90 € za m² / 265 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  40 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  256 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  256 m²
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  39567
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.