Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Usedlost / statek, 4+kk

Nabídka farmy s rodinným domem, skleníky, hospodářskými budovami, skladovací halou a 5 rozlehlými pozemky o celkové výměře 14 570 m2. Usedlost se nachází v okrajové části středočeského královského města Velvary.

Hlavní budova je dvoupodlažní rodinný dům, u nějž stojí zahradní domek. Dále jsou zde rozlehlé sklady (jeden částečně v podzemí), 3 skleníky, všechny s vodou a topením, a 4 studny. Dále jsou na pozemku 2 stodoly s víceúčelovými krytými plochami, ocelovými dveřmi, okny a přípojkou na vodu a elektřinu. Bezpečný oplocený areál stodoly lze snadno přeměnit např. na koňské stáje a pastvu či tréninkovou plochu. V okolí je nespočet stezek pro jízdu s krásnými malými jezery, potoky a lesy.

Nemovitost byla průběžně udržována, v nově rekonstruovaném rodinném domě jsou 2 ložnice, 2 vybavené koupelny a kompletní kuchyňská linka se spotřebiči Bosch. Suteren lze využít jako pokoj pro hosty s koupelnou (v plánu), prádelnu nebo skladové místnosti. Velký půdní prostor lze také předelat na pokoje. Nemovitost nabízí široké možnosti využití – jako zeleninová či ovocná farma, jezdecká stáj, k chovu hospodářských zvířat. Na oploceném pozemku je menší les, ovocné stromy a rybník.

Místo je dobře přístupné, příjezd je od asfaltové komunikace asi 350 m po zpevněné polní cestě, přes soukromou bránu. V případě zřízení jezdecké stáje se nabízejí možnosti pěkných vyjížděk po okolí. Občanská vybavenost je vzdálena asi 5 minut jízdy autem, v dosahu je autobusová i železniční zastávka. Centrum Prahy je vzdaleno 30 minut jizdy autem.

Užitná plocha 200 m2, zastavěná plocha 2 013 m2, pozemek 14 570 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  23 800 000 Kč / 1 003 161 €
 • Užitná plocha
  200 m²
 • Zastavěná plocha
  2 013 m²
 • Pozemek
  14 570 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43400
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další usedlosti/statky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.