Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 4 + kk

Nabídka prvorepublikového rodinného domu stojícího na jednom z nejkrásnějších a nejžádanějších míst v Liberci, přímo pod Libereckou výšinou, s nádherným výhledem na Jizerské hory.

Ve vstupní úrovni je obývací pokoj s kuchyní, toaleta a předsíň, v patře jsou 3 ložnice a koupelna, obě podlaží prošla kompletní rekonstrukcí včetně výměny elektroinstalace a odpadu. Suterén nabízí možnost vybudování technického zázemí a sauny, případně vybudování plnohodnotné bytové jednotky s vlastním vstupem. V podkroví může vzniknout například dětská herna nebo pracovna.

Budova byla postavena v r. 1927, v r. 2014 byla zrekonstruována střecha a fasáda, okna byla vyměněna za plastová, podlahy laminátové. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a krbovými kamny. Ohřev vody zajišťuje plynový kotel a elektrický bojler. K domu patří parkovací místo. Terasa na kaskádovité zahradě poskytuje příjemné posezení, možnost vybudovat další terasu s výhledem do zeleně přístupnou z obývacího pokoje. Na spodní části pozemku lze postavit rodinný dům o zastavitelné ploše 87 m2.

Unikátní místo pod Libereckou výšinou, nedaleko mateřské a základní školy i kampusu Technické univerzity Liberec. Blízko je také zoologická zahrada, lanový park nebo vodní nádrž Harcov, v ulici jsou tenisové kurty. Poloha umožňuje být ihned na cyklostezce a během chvíle na turistické trase či v zimě v běžecké stopě, až k domu se dá sjet na saních.

Užitná plocha cca 212 m2, zastavěná plocha 339 m2, zahrada 438 m2, pozemek 777 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  19 900 000 Kč / 816 745 €
 • Podlahová plocha
  212 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  339 m²
 • Zahrada
  438 m²
 • Pozemek
  777 m²
 • Parkování
  Venkovní stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42678
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Liberecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.