Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 4 + kk

Nabídka novostavby bezbariérového rodinného domu s velkou zahradou v blízkosti centra dynamicky se rozvíjející obce Vysoký Újezd, která leží u jihozápadního okraje Prahy nedaleko CHKO Český kras. Příjemné rodinné bydlení v pohodlném dosahu všeho potřebného i s přírodou na dosah ruky.

Praktické dispoziční uspořádání jednopodlažního bungalovu poskytuje obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a slunnou zahradní terasou, dále 3 ložnice, 2 koupelny, šatnu, chodbu, technickou místnost a předsíň.

Ke kvalitnímu vybavení patří dubové podlahy v ložnicích a šatně, velkoformátová dlažba, v koupelnách dlažba Villeroy & Boch a sanita Grohe, italská cementová stěrka v obývacím pokoji, lakovaná kuchyně na míru od JN interiér s deskou z umělého kamene a vestavnou vinotékou, vestavnými spotřebiči De Dietrich a americkou chladničkou Hitachi, bezfalcové interiérové dveře, alarm, venkovní kamerový systém Reolink s nonstop nahráváním, příprava na krb, plastová okna s antracitové barvě s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi, podlahové vytápění v celém domě. Vytápění je elektrickým kotlem. Na zahradě je příprava na bazén a rozestavěný zahradní domek. Parkování pod pergolou s přípravou na střechu a na zpevněné ploše na pozemku.

Dům je součástí nové vilové zástavby obce v sousedství centra, kde funguje mateřská a základní škola, pošta, restaurace, samoobsluha i farmářský obchod. V blízkosti domu je také zastávka příměstského autobusu, kterým se dá za necelou půlhodinu dostat ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Zličín. Autem trvá pohodlná cesta do Prahy po dálnici D5 jen pár minut. Obec je díky 18jamkovému hřišti známá především příznivcům golfu, okolí však nabízí i další vyžití – možnost dlouhých procházek v přírodě, vyjížďky na kole nebo lezení po skalách.

Užitná plocha 140 m2, z toho interiér 115,08 m2 a půda cca 25 m2, zastavěná plocha 139 m2, zahrada 784 m2, pozemek 923 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 900 000 Kč / 735 566 €
 • Podlahová plocha
  140 m²
 • Zastavěná plocha
  139 m²
 • Zahrada
  784 m²
 • Pozemek
  923 m²
 • Parkování
  Parkování pod pergolou s přípravou na střechu + nekryté stání.
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  42593
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.