Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům

Novobarokní vila z počátku 19. století určená k demolici stojí na rozlehlém pozemku o celkové rozloze 4 316 m2 v atraktivní lokalitě přímo u dobříšského zámeckého parku.

Částečně podsklepená budova má obdélníkový půdorys, 1 patro a mansardovou střechu. Nyní jsou zde 3 oddělené bytové jednotky s vlastními vstupy, v každém podlaží se rozkládá 1 jednotka.

Dům, který prvotně sloužil vrchnostenskému úředníku colloredo-mansfeldského panství, obklopovala krásně upravená zahrada. Po r. 1921 byl pozemek ohraničen zděným oplocením s výraznou rondokubistickou brankou, která je chráněna jako kulturní památka. Příjezd až k pozemku je po asfaltové komunikaci.

Úžasná poloha nad rybníkem Koryto, v pěším dosahu centra Dobříše i vlakového nádraží, odkud se lze dostat přímým spojem do Prahy na Hlavní nádraží. Do metropole lze dojíždět i příměstským autobusem či autem po dálnici D4. V Dobříši s pěkným historickým jádrem a velkým zámeckým parkem funguje veškerá občanská vybavenost, jsou zde mateřské a základní školy, gymnázium, ZUŠ, poliklinika, kulturní středisko, supermarkety a další obchody, restaurace a kavárny. Z města je blízko do krásné přírody, například přírodního parku Hřebeny.

Užitná plocha cca 300 m2, zastavěná plocha domu 141,4 m2, zahrada 3 662 m2, pozemek 4 316 m2.

Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  25 500 000 Kč / 1 046 154 €
 • Podlahová plocha
  300 m²
 • Zastavěná plocha
  654 m²
 • Zahrada
  3 662 m²
 • Pozemek
  4 316 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42589
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.