Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 7 + kk

Pozemek o výměře 849 m2 na velmi pěkném místě s bohatou zelení přímo u přírodního parku Drahaň-Troja a u tramvajové zastávky, jen pár minut od centra metropole, s možností výstavby domu po vstupu metropolitního plánu v platnost.

Pozemek je vhodný jako dlouhodobá investiční příležitost. Studie navrhuje dvoupodlažní vilu s atriem, terasami a samostatnou garáží pro 3 vozy. Ve vstupní úrovni je plánován padesátimetrový obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupy na dvě protilehlé terasy, dále pokoj pro hosty s en-suite koupelnou, šatna, pracovna, knihovna, technická místnost s prádelnou a otevřená vstupní hala. V patře budou 3 ložnice, 2 koupelny, šatna a schodišťová hala. Interiér bude přirozeně propojen se zeleným atriem, které půjde pomocí lamelových vrat zcela uzavřít. Zahradu může ozdobit jezírko.

Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikaci, inženýrské sítě jsou u hranice pozemku. Vilu půjde vystavět poté, co vstoupí v platnost Metropolitní plán (předpoklad r. 2023), který na rozdíl od současného Územního plánu zastavitelnost pozemku umožňuje.

Velmi dobře dostupné místo, díky blízké tramvajové zastávce trvá cesta na zastávku Staroměstská pouhých 10 minut, autem lze během chvilky vjet do tunelového komplexu nebo na magistrálu. V blízkosti funguje soukromá mateřská škola, základní škola nebo tenisové centrum. Okolí nabízí především krásnou přírodu, přímo u domu začíná rozlehlý přírodní park, blízko je na cyklostezku podél Vltavy, do zoologické i botanické zahrady.

Užitná plocha navrhovaného domu 350 m2, zastavěná plocha 250 m2, zahrada 599 m2, pozemek 849 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  16 900 000 Kč / 693 618 €
 • Podlahová plocha
  350 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  250 m²
 • Pozemek
  849 m²
 • Parkování
  Samostatná trojgaráž
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42408
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.