Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Nabízená samostatná polovina dvojdomu se nachází v pokojné rezidenční zástavbě pražské části Benice ležící v přírodním parku Botič-Milíčov. Místo umožňuje snadný dosah všech služeb i rychlé napojení na Pražský okruh.

V přízemí domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a do zahrady, navazující kuchyně s oknem, koupelna s WC, komora a předsíň s přímým vstupem do garáže. Patro tvoří klidová zóna se 4 ložnicemi (3 mají vlastní šatnu), dále jsou zde 2 koupelny s WC, komora a schodišťová chodba. Dům je vhodný k rekonstrukci.

Rodinný dům byl dokončen r. 1998. Okna jsou plastová, podlahy laminátové, schodiště z masivu. Garáž má dálkově ovládaná vrata. Rovinatou zahradu od sousedního pozemku odděluje živý plot.

V blízkosti je několik možností sportovního vyžití, kousek od domu je fitness a wellness centrum, tenisové kurty, koupaliště nebo venkovní posilovna, v okolí vede několik turistických tras. Veškerá občanská vybavenost funguje v sousedních čtvrtích Uhříněves a Kolovraty, odkud lze pohodlně vlakem dojíždět do centra Prahy. Při cestách autem je výhodou rychlé napojení na dálnici D1 a Pražský okruh.

Užitná plocha 240 m2, zastavěná plocha 120 m2, zahrada 408 m2, pozemek 528 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  14 800 000 Kč / 607 429 €
 • Podlahová plocha
  240 m²
 • Zastavěná plocha
  120 m²
 • Zahrada
  408 m²
 • Pozemek
  528 m²
 • Parkování
  Garáž pro jedno auto
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40360
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.