Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Moderní klimatizovaný bungalov s wellness, domácím kinem, velkou, nádherně vzrostlou a pečlivě udržovanou zahradou, terasou a koupacím jezírkem stojí v klidné rezidenční čtvrti obce Čestlice na jihovýchodním okraji Prahy.

Současná dispozice nabízí obývací pokoj se zimní zahradou, navazující jídelnu a kuchyni se spíží, hlavní ložnici s velkou šatnou, koupelnou a přilehlým wellness (tělocvična, sauna, vířivka), pracovnu, knihovnu s kinem, hostinský pokoj, prádelnu s prostorem pro druhou pracovnu, centrální koupelnu s toaletou, šatnu a vstupní chodbu. Dále je zde garáž pro 3 vozy, dílna a komora (obojí přístupné ze zahrady) a kotelna. Ze zimní zahrady vede vstup na terasu a ke koupacímu jezírku.

Ke kvalitnímu vybavení patří speciální zakázkové dýhované dveře od podlahy ke stropu, dřevěné sendvičové podlahy a velkoformátová dlažba, okna, venkovní dveře a stěna zimní zahrady z hliníkových profilů, venkovní a i některé vnitřní stěny z přírodního kamene, nábytek na míru včetně kuchyně, spotřebiče Miele, italský designový nábytek v pracovně, podlahové vytápění v celém domě kombinované s podokenními fancoily v podlaze a radiátory, 7 vnitřních a 2 vnější klimatizační jednotky, kamerový systém, zděné oplocení v kombinaci s přírodním kamenem. Zahrada je udržována automatickou závlahou s vrtem (30 m) a podzemní nádrží na dešťovou vodu, koupací jezírko má biozóny a automatickou filtraci, terasu lze zastínit.

Vilová čtvrť se rozkládá na okraji obce Čestlice s obchodně-zábavní zónou a aquaparkem. Blízko je dendrologická zahrada i vyhlášený Průhonický park. Místo leží kousek od Prahy, která je pohodlně dostupná po dálnici D1 nebo Pražském okruhu. Asi 12 minut jízdy je vzdálena prestižní Sunny Canadian International School, cca 20 minut základní škola a gymnázium Open Gate.

Užitná plocha 442,8 m2, zastavěná plocha 536 m2, zahrada 2 159 m2, pozemek 2 695 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  443 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  536 m²
 • Zahrada
  2 159 m²
 • Pozemek
  2 695 m²
 • Parkování
  Garáž pro 3 vozy
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39604
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.