Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+kk

Luxusní, kompletně vybavená rekreační vila Sila Varee s venkovním bazénem, dechberoucím výhledem na oceán a 5 ložnicemi se nachází na exkluzivním místě Santikhiri na jihozápadním ostrově Koh Samui.

Dvoupodlažní centrální budova obsahuje 2 ložnice pro hosty s vlastní koupelnou. Venku, pár kroků bazénu, je vápencová terasa a šatna. Samostatný prostor v přízemí je určen na venkovní kuchyni s grilem, barem a jídelním koutem. Mezi hlavním domem a vilou v zadní části zahrady je nádherné místo pro čajové pikniky nebo meditaci.

Ve druhém patře hlavní budovy je otevřený obývací a jídelní prostor s ručně vyráběnými svítidly a doškovým stropem orámovaným masivními trámy. K vybavení patří podlahy Mai Maca, starožitné stoly, tibetský nábytek, obklady ze sekvojového dřeva, balijské stolky z teakového dřeva, sisalové koberce a pohovky vyrobené na míru. Vedle hlavního domu stojí další 2 vily s vlastním příslušenstvím. V přízemí je obývací pokoj, horní ložnice jsou vybaveny postelemi s nebesy a bezpečnostní schránkou.

Vila je součástí privátního komplexu Santikhiri zahrnujícím 19 domů, komunitní zahrady, společný bazén a velký salonek na jógu. Komplex má nepřetržitou bezpečnostní službu a správce. V dosahu funguje oblíbené wellness centrum Kamalaya Wellness Sanctuary a Holistic Spa Resort. Vyhlášená pláž NIKKI je vzdálena asi 25 minut. Ve zdejší rybářské vesnici si můžete užít pěší promenádu lemovanou mnoha butiky a restauracemi.

Užitná plocha 900 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  900 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34811
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Surat Thani

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.