Rodinný dům, 7+1

Wilton Lodge, Wilton Street SW1X
Unikátní elegantní dům s velkými pokoji, výtahem a přístupem do privátní zahrady se nachází v jedné z nejprestižnějších částí hlavního města mezi náměstími Belgrave Square a Eaton Square, v pěší vzdálenosti od luxusní čtvrti elegantních georgiánských domů Mayfair ve West Endu.

Třípodlažní dům má čtyři ložnice, čtyři koupelny, obývací pokoj se dvěma arkýři, samostatnou kuchyni, salon, vstupní halu a úklidovou místnost. V nejvyšším podlaží je přístup na soukromou terasu

Budova prošla pečlivou rekonstrukcí, součástí vybavení je i plně vybavená kuchyně s prvotřídními spotřebiči La Cornue. Zdejší rezidenti mají přístup k zahradám Belgrave Square a tenisovým kurtům

Atraktivní část Wilton Lodge s jedinečnou atmosférou se nachází v prestižním prostředí, v blízkosti vyhlášených míst k nákupům, jako jsou Knightsbridge, Sloane Street a Kings Road. Uvolněnou atmosféru s kavárnami lze najít Motcomb Street a Elizabeth Street. 

Užitná plocha 273,3 m2.

Freehold, tj.předmetem prodeje jsou vlastnická práva k domu i pozemku, na němž stojí.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103469
 • Prodejní cena
  256 000 000 Kč / 10 068 830 €
 • Sklep
  -
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Londýn

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.