Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Stavební pozemek na malebném místě uprostřed zeleně a v blízkosti biokoridoru se nachází v obci, těsně za severovýchodní hranicí Hlavního města Praha a 6 km jihozápadně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

Mírně svažitá parcela o výměře 909 m2 je u hotové komunikace s chodníky. Ulice je slepá - není průjezdná, není provoz. V lokalitě je veřejné osvětlení.

Na hranici pozemku je přípojka vodovodu (bez vodoměrné šachty), splaškové kanalizace napojená na čistírnu odpadních vod a dále na hlavní kanalizační řád, přípojka plynu zakončená v typizovaném sloupku a přípojka elektro s rezervovaným příkonem zakončená v typizovaném sloupku. K dispozici je optický kabel s přípojkami.

Pozemek je součástí rezidenčního projektu, vedle něhož vede biokoridor a který byl navrhnut a zakomponován tak, aby vytvořil ucelený přírodní charakter s okolní krajinou. Součástí projektu byla realizace mnoha ochranných opatření, zejména dle podmínek Správy chráněné krajinné oblasti a biologického dohledu. Viditelné je např. vytvoření zelených izolačních pásů, které celou lokalitu ohraničují v šíři 7 m z jižní stany a v šíři 5 m ze severní strany.

Klidné místo v rámci nové rezidenční zástavby vybízí k mnoha volnočasovým aktivitám, např. jezdecké výcviky a vyjížďky na koních v blízkém Cvrčovickém údolí. Kompletní občanská vybavenost je snadno a rychle dostupná v Brandýse nad Labem. Centrum Prahy je vzdálené cca 17 km.

Celková plocha 909 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  5 870 000 Kč / 240 919 €
 • Cena za m²
  6 458 Kč / 265 €
 • Celková plocha
  909 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  43216
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.