Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Rovinatý slunný pozemek s pěknými výhledy, připravený ke stavbě rodinného domu, se rozkládá v lukrativní oblasti v obci Moravany na předměstí Brna, jehož střed je vzdálen pouhých 10 kilometrů.

Oplocený pozemek má rohovou pozici. Všechny inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, příjezd je po nefrekventované osvětlené asfaltové komunikaci sloužící především zdejším rezidentům.

Pozemek je umístěn v nové vilové zástavbě ve velice žádané lokalitě. Místo nabízí dobrou dostupnost Brna, snadný nájezd na dálnici D1 a blízkost přírody – po cyklostezce přímo z ulice lze dojet během chvilky do přírodního parku Bobrava. V obci funguje mateřská a základní škola, kavárna i cukrárna, OC Futurum je vzdáleno asi 3 km.

Celková plocha 1 316 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  19 900 000 Kč / 816 410 €
 • Cena za m²
  15 122 Kč / 620.40 €
 • Celková plocha
  1 316 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  43082
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.