Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Jihovýchodně orientovaný pozemek s nádherným výhledem do širokého okolí se rozkládá v právě vznikající rezidenční oblasti Kodetka na předměstí Českých Budějovic.

Pozemek je připojen k inženýrským sítím (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optická síť) a je k němu zajištěn přístup po veřejné osvětlené pozemní komunikaci. Platný územní plán povoluje výstavbu rodinného domu.

V pohodlné vzdálenosti je mateřská a základní škola i koupaliště nebo sportovní areál, v zimě lze využívat běžecké stopy nebo nedaleký lyžařský areál, místem prochází turistická i cyklistická stezka. Lokalita má rychlé autobusové spojení s centrem Českých Budějovic, cesta trvá pouhých 12 minut.

Celková plocha 800 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  6 000 000 Kč / 246 255 €
 • Cena za m²
  7 500 Kč / 307.80 €
 • Celková plocha
  800 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  42959
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Jihočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.